تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
آیا شما درباره تعمیر ، سرویس و نگهداری سیستم های حرارتی و برودتی چیزی میدانید

مسلماً با پیشرفت در تمام عرصه‌های زندگی سیستم های حرارتی و برودتی از این قاعده جدا نبوده و هر روزه در حال پیشرفت و به‌روز شدن است شاید امروزه با اطمینان بتوان سیستم های حرارتی و برودتی نظیر کولر گازی ، داکت اسپیلت ، سپیلت ، چیلر و مینی چیلرها ، سردخانه ، پکیج گرمایشی و موتورخانه و فن کویل ها عضو جدانشدنی از هر زندگی هستند که در صورت نبودن این وسایل روال زندگی ما مختل شده یا شاید امکان پذیر نباشد.

پس حتماً شما هم در هنگام استفاده از این وسایل با مشکل روبرو شده‌اید و نیاز به کمک پیداکرده‌اید مانند اینکه:

1- کولر گازی شما باد گرم میزند و یا اینکه مقدار پرتاب باد آن نسبت به کم شده است و یا اینکه از پنل کولر گازیتان اب سرریز کند و به یک تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی نیاز دارید.

2 – کمپرسور چیلر صدای زیادی می دهد و یا اینکه کمپرسور چیلر کار نمیکند و اینکه سیستم سرمای کمی تولید می کند و نیاز فوری به یک دنبال یک سرویسکار برای تعمیر چیلر تان هستید.

کمپرسور داکت اسپیلت روشن نمیشود و یا اینکه روشن میشود اما سرمای مطلوبی ندارد و یا اینکه در جلوی پنل داکت اسپیلت یخ زده است و با یک تکنسین برای انجام سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تماس گرفته اید.

به اندازه ای امروزه سردخانه ها از اهمیت بسیار بسیار بالایی در نگهداری مواد غذایی دارند که کوچک ترین عیب در سردخانه می تواند باعث ایجاد خسارات اقتصاد بسیار سنگینی به کشور و یا حتی خود فرد بزند . در چنین شرایطی کمک گرفتن از یک تعمیرکار سردخانه برای سرویس و تعمیر سردخانه می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند

چطور از اسان ترین و کم هزینه ترین راه ممکن لوازم سیستم های حرارتی و برودتی را تعیمر کنیم

با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیر و نگهداری از این لوازم مطمئناً اگر شما از این وسایل به درستی استفاده کنید عمر مفید این لوازم افزایش یافته و مدت زمان بیشتری شما را از تعمیر بی‌نیاز خواهد کرد ولی اگر شما از بهترین برند موجود در بازارهم استفاده کنید به دلیل اینکه هر وسیله ای از قطعات مصرفی تشکیل شده است بالاخره نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهد کرد.

اما ممکن است این اتفاق د رزمانی رخ بدهد که شما هیچ گونه دسترسی به تعمیرکار یا تعمیرگاه نداشته باشید یا آنکه انجام این کار از نظر هزینه برای شما قابل پرداخت نباشد و شاید از نظر فنی باکمی کمک گرفتن از کسی بتوانید خودتان مشکل را حل کنید به همین دلیل ما در وب‌سایت فدک تهویه که یک وب‌سایت آموزشی و تعمیرگاهی چیلر ، کولر گازی ، داکت اسپیلت ، سردخانه ، پکیج گرمایشی است تمام این موارد را فراهم آورده‌ایم تا اگر به آموزش یا مشاوره نیاز دارید یا تعمیرکار برای تعمیر لوازم خود احتیاج دارید به آن دسترسی داشته باشید.:: برچسب ها : تعمیر کولر گازی ,
ن : حمید
ت : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)